Zaproszenie na TURNIEJ W KOMETCE / BADMINTONIE PAR MIESZANYCH

termin: 17.11.2017 od godziny 9:00 do 15:00 w hali sportowej w Suchej Górnej

warunek udziału: jeden z członków drużyny dwuosobowej musi być członkiem MK PZKO Sucha Górna

Zgłoszenia można przesyłać do 30.9.2017 na mail: tomas.zyla@seznam.cz.

W zgłoszeniu należy podać:

  • imię i nazwisko kobiety i meżczyzny
  • zgadzam/nie zgadzam się rozlosować nas dwóch z innymi uczestnikami do drużyn

opłata:

  • kobiety          0 Kč
  • meżczyźni 200 Kč, płatne w dniu turnieju

System rozgrywek, losowanie drużyn, regulamin i harmonogram turnieju zostanie ustalony w ramach październikowego zebrania zarządu MK PZKO.

Zgłoszonym drużynom będą przekazane uzgodnione informacje do 31.10.2017.

SPORT I ŚMIECH TO ZDROWIE !!!

P.S. Podsumowanie imprezy i rozdanie nagród wieczorem po turnieju w Klubie Na Poddaszu w Domu PZKO w S.G. – bliższe informacje dla uczestników turnieju zostaną przekazane tydzień przed turniejem.

Czytaj więcej

Zaproszenie na wycieczkę krajoznawczą do Opola

Termin wycieczki: środa 31 maja 2017 (Z przyczyn od nas niezależnych pierwotny termin 27 maja został zmieniony)

Przewidywany program:

  • zwiedzanie z przewodnikiem najważniejszych zabytków Opola
  • obiad w jednej z opolskich restauracji
  • zwiedzenie nowoczesnego multimedialnego Muzeum Polskiej Piosenki 
  • w drodze powrotnej w podwieczór zatrzymamy się w Raciborzu

Przewidywane koszty wycieczki 500,- Kč od osoby obejmują transport autokarem, obiad i bilet wstępu do Muzeum Polskiej Piosenki.

Na wycieczkę serdecznie zaprasza i zgłoszenia wraz z opłatą przyjmuje do 30.4.2017

Alfred Lotter, tel. kom.: 605 587 986.

Czytaj więcej

Skład Zarządu na lata 2017-2018

Jan Zyder, Mgr. prezes MK PZKO
Marian Pilch, Ing. 1. wiceprezes
Marek Kriš wiceprezes ds. kultury
Edward Rychlik, Mgr. wiceprezes ds. współpracy i projektów
Halina Żyła skarbnik
Marcela Toman sekretarz, zastępca skarbnika
Siwek Grażyna, Mgr. protokolant, współpraca ze szkołą
Bogumiła Przeczek, Mgr. kronikarz, sprawy prasowe
Tomasz Żyła manager projektów
Janina Rzyman metrykarz
Jakub Toman, Mgr. propagacja
Marian Bura koordynator imprez
Brigita Kriš logistyka
Przeczek Zbysław. Ing, kierownik Domu PZKO
Bronisław Zyder gospodarz, Klub Chłopa
Anna Krużel gospodarz
Bronisław Faja gospodarz
Jerzy Kwiczala gospodarz
Barbara Mračna ZPiT Suszanie
Kamil Wróbel Klub Sportowy
Roman Mračna Klub Młodych
Paweł Tomiczek Chórek
Eugenia Kaňa, Mgr. Klub Kobiet
Krystyna Faja Chór Mieszany Sucha
Władysław Czendlik kierownik rejonowych
Leszek Buchta członek zarządu
Adam Wróbel członek zarządu

 

Czytaj więcej